Yüzücü Kol Modası Elbise Ve Kıyafetleri

Son yılın modasını seneye bulmak artık neredeyse imkansız oluyor. Her yıl yepyeni tarzlar ile karşımıza çıkantekstil piyasası bu yıl ise yaz bitmeye hazırlanırken hayatımıza yüzücü kol modasını çıkardı. Genellikle askılı olan ama askıların omuz sonundan değil, boyuna yakın kısmından geçmesi ile bir yüzücü modası üstünü andıran bu modeller özellikle elbiselerde oldukça revaçta

yüzücü kol modası

yüzücü kol modası

Yüzücü Kol Modası Zayıf Gösteriyor

Yüzücü kol modası kişileri özellikle üst bölgesi iri ise daha kibar göstermeye yönelik omuz kısmınızı daha dar yapıyor ve dolayısı ile kilolar biraz saklanmış oluyor. Ama bunun tam tersi bir durumda oldukça zayıf bir bünyeye sahipseniz ve omuzlarınız zaten çok dar ise o halde kullanmamanızı öneririz.

yüzücü kol

yüzücü kol

Yüzücü Kol Modası Tunik Ve Üstler

Yüzücü kol modası sadece elbiselerde değil özellikle bol kalıplıüst kıyafetlerde de çok kullanılmaya başkandı. Altına kısa bir kot şort ile çok kolay kombin yapabileceğiniz bu modeller bu yazın sonuna doğru hit oldu ama görünen o ki hızını alamayan yüzücü kol modası seneye de kendini en ön sıralarda göstermeye başlayacak. Birçok marka raflarda ürünleri sergilemeye başladı bile. Sıfır kol olması sebebi ile sadece yaz ayına özgü olan bu modele yaklaşık 1 ay sonra artık veda edilecek ve yaz ayında görüşülmek üzere eşyalar dolaba kaldırılıyor olacak diye düşünüyoruz.

Leave a Reply