Anneye Çiçek Notu

Anneler, bizleri dünyaya getiren ve bugünlere gelmemiz için büyük önem vere hayatımızdaki en özel kişilerdir. Onlara zaman zaman sevgimizi göstermek için özel notlara çiçek sipariş verebilirsiniz.

Wish Flowers üzerinden sizde en güzel anneler günü çiçek aranjmanlarına ulaşabilir, birbirinden güzel eşsiz notlarla onların kalbinde güzel mutluluklara yer açabilirsiniz. İşte, bu güzel çiçeklere yakışacak en güzel anneye çiçek notları;

 • Cennet annelerin ayaklarının altındadır demişler, bende dünyadaki cennetimin mutlu olmasını her şeyden çok isterim. En büyük iyikimsin canım annem.
 • Bana fedakarlık nedir deseler hemen annem derim. Bizim için gösterdiğin fedakarlıklara küçük bir teşekkür olarak bu çiçekleri kabul et. Sen bir gün değil her gün bizim için çok özelsin annecim.
 • Başımızın tacı, evimizin kraliçesi annecim, sen bu dünyadaki kanatsız bir meleksin. Hayatımıza dokunduğun her an çok özel ve güzel. Senin de her günün birbirinden daha güzel geçsin, Sen bunu hak ediyorsun. İyi ki varsın hep bizim başımızda ol hiç ayrılmayalım.

Anneler Gününde Anneye Özel Çiçek Notları

Anneler günü, kutlanması gereken en özel günlerden bir tanesidir. Herkesin annesi çok özeldir. Bu özel günde de anneler için özenle hazırlanan Wish Flowers çiçekleri güzel, sıcak ve samimi notlar ile daha özel hale getirilebilir.

Anneler gününe özel olarak hazırlanan birçok model, rengarenk çiçekler annelere sevginizi göstermenin en renkli hali olacaktır. Güvenle tercih edebileceğiniz en taze çiçekler, mis gibi kokuları ile anneleri mutlu edecektir. Anneler için sevdikleri ve özellikle çocukları tarafından hatırlanmak paha biçilmez bir duygudur.

Sizde annelerinizi mutlu etmek için şimdi Wish Flowers üzerinden yüzlerce farklı çiçek modellerini güvenle sipariş verebilirsiniz. Bu özel günü değerli annelerimize mutluluk içinde geçirmesi için zarif notlar ile de hazırlayabilirsiniz. İşte anneler için anneler gününde yazılabilecek en özel notlar;

 • Gücün ve sevgin bana her zaman kol kanat geriyor. Gücüme güç umuduma umut katan biricik anneciğim, benim annem olduğun için teşekkür ederim. Anneler günün kutlu olsun canım annem.
 • Dünyada var olan en fedakar, en özel, en sabırlı insan yani canım annem, kulağımdan sesin, kalbimden sevgin hiçbir zaman eksik olmasın. Her daim yan yana olalım. Anneler günün kutlu olsun.
 • Üzüntümde, sevincimde, hayal kırıklıklarımda, başarılarımda kısacası her anımda yanımda destekçim olduğun için sana minnettarım. Sen olmasan bugünlere gelemezdim. Arkamdaki desteğini bana her zaman en güzel şekilde hissettirdin. Dünyanın en güzel annesi günün kutlu olsun.

Kayınvalideye Anneler Günü Çiçek Notu

Kayınvalideler, hem eşlerimizin annesi hem de evlilikten sonra bizlerinde annesi olmaktadır. Anneler gününde onları da mutlu etmek için Wish Flowers olarak yüzlerce farklı çiçek aranjmanları hazırlamaktayız. Ayrıca küçük notlar ile çiçeklerinizi gönderilebilirsiniz. Sizde şimdi anneler günü özel serisinde yer alan rengarenk buketlerden birini sipariş verin. Unutmayalım ki bir annenin gönlünü almak en güzel mutluluktur.

 • Kayınvalidelerin en tatlı dillisi, en güler yüzlüsü iyi ki varsın ve iyi ki sende benim annem oldun. Anneler günün kutlu olsun
 • Beni öz annem gibi seven, koruyup kollayan canımın içi, kayınvalide değil annemsin sen benim.. Bu özel günün kutlu olsun.
 • Bana ancak bir annenin gösterebileceği sabır ve fedakarlığı gösterdiğin için sana sonsuz teşekkür ederim. Kayınvalideciğim, eşimin biricik annesi, anneler günün kutlu olsun.

Ablaya Anneler Günü Çiçek Notu

Ablalar, ancak bir annenin gösterebileceği sevgiyi verebilecek en özel kişilerdir. Anneler gününde ablaları da unutmamak gerekir.

 • Anne yarım, sırdaşım, dostum, canım ablam, annemden sonra bana en çok emeği sen verdin. Senin de anneler günün kutlu olsun.
 • Geleceğin en muhteşem annesi, benim biricik ablam, küçük annem. En güzel anne adayı olarak bu özel gün senin içinde kutlu olsun.
 • Kardeş demek can demektir, abla demek candan da ötesi demektir. Sen benim canımdan öte cansın. Biricik ablam, bana annelik eden bu küçük kızında anneler gününü kutlamak istedim.

Eşler İçin Anneler Günü Çiçek Notları

Eşler, bizlerin annesi olmasa da çocuklarımızın annesi olarak evimizin neşesidir. wishflowersdesign.com değerli annelerin ne istediğini çok iyi bilir. Onları mutlu edecek en güzel çiçek modellerini bir arada sunar. Size sadece bu özel seçimi yapmak kalır. Tek tıkla kolayca sipariş verebilir, bu küçük notlar ile özelleştirebilirsiniz;

 • Çocuklarımın annesi, hayatımın yarısı, canım eşim. Bana bu dünyadaki en güzel mutluluğu çocuklarımız ile verdin. Anneler günün kutlu olsun.
 • Dünyanın en güzel kadını ile evlenerek onun en güzel anne olmasına şahit oldum. Beni bu mutluluğa dahil ettiğin için sana ne kadar teşekkür etsem azdır. Anneler günün bir gün değil her gün kutlu olsun.
 • Evimizden güzel sesin, bakışın ve varlığın hiçbir zaman eksik olmasın. Seni çok ama çok seviyoruz. Anneler günün kutlu olsun.
 • Hem eşim, hem dostum, hem sırdaşım, kısacası hayatım. Anneler günün kutlu olsun.

 Özel Günler İçin Annelere Çiçek Notları

 • Anne demek baş tacı demek, kalpten öte can demek. Canım annem varlığına her gün şükrettiğim. Sen bu hayatta benim en değerlimsin iyi ki benim annemsin.
 • Benim koruyucu meleğim olan biricik anneciğim, dünyaya bir kere daha gelsem yine seni annem olarak seçerdim. Sen benim için çok özelsin. Senin içinde özel olan bu günü ilk ben kutlamak istedim. Anneler günün kutlu olsun.
 • Sevgi güç demektir, ben bu hayattaki gücümü senin sevgin sayesinde kazandım. Varlığına her gün şükrettiğim canımın içi annem, bir gün değil her gün anneler günün kutlu olsun.

 Anneye Kısa Çiçek Notları

 • Sana ihtiyacım olan her anda yanımda olduğun için sonsuz teşekkür ederim. Biricik annem günün kutlu olsun.
 • Dünyanın en mükemmel annesi, anneler günün olsun.
 • Sevginin diğer adı olan anneciğim, günün kutlu olsun.
 • Ömrümün en güzel detayı anneler gününü en içten hislerim ile kutlarım.
 • Bir çocuğun en büyük şansı annesidir. Ben çok şanslı bir çocuktum. Anneler günün kutlu olsun.