Yaz için Seçilecek Gelinlik Modelleri

Genç kızların hayallerini süsleyen gelinlik modelleri bu yaz da farklı tasarımları ile göz alıcı güzellikleriyle. Bu sezon baştan aşağı dantel modası, gelinlere farklı bir esinti sağlıyor. Tamamen danteli sevmeyenlere özel tasarımlarda da omuz, kol ve sırt kısmında bulunan dantelli gelinlik tasarımları bu yılın en gözde modellerin arasında yer alıyor.

2017 gelinlik modelleri

2017 gelinlik modelleri

Yaz Mevsiminde Nasıl Gelinlik Modelleri Seçmelisiniz?

Bacak boyu uzun gelin adayları ise yırtmaçlı modelleri tercih edebilir. Bu sezonun önemli gelinlik trendi ise göğüs, kol ve omuz kısmı tülden oluşan gelinlikler. Romantik gelinlik modellerini sevenler ise bitmeyen katlı gelinlik modelleriyle kendilerine prenses havası katabilir.

Alternatif gelinlik arayanlar ise iki katlı etekli gelinlik modelleri iyi bir seçimdir. Yaz ayına uygun olan bu modeller özellikle fazla kilolarınızı da saklar.

gelinlik modelleri

gelinlik modelleri

Kısa gelinlik modellerinin yanı sıra bu yıl çok moda olan ön tarafı kısa ve arka kısmı uzun olan gelinlik modelleri de oldukça iddialı görünmenizi sağlar.

Yaz ayına uygun çiçek baskılı gelinlikler ise özellikle kır düğünü için seçilebilecek modellerdir.  İhtişamdan yana olan gelin adayları ise püskül ve tüylerle süslenen gelinlik modellerini seçebilir. Sırt dekolteli gelinlik modelleri de bu yıl çok moda. Klasik gelinlik yerine farklı gelinlik modeli giymek isteyenler ise renkli gelinlikleri yaz düğününde tercih edebilirler. Su yeşili, pembe, pudra tonları ve toprak tonları tercih edebileceğiniz renkler arasında yer alabilir.

Leave a Reply