Abiye Bir Elbise ve Ayakkabı En Şık Şekilde Nasıl Kombinlenir?

Muhtemelen modanın dengeleyici bir eylem olduğunu zaten biliyorsunuzdur. Tabii ki, stil yaratmakta özgürsünüz, ancak çoğumuz için temel kurallar halen geçerlidir. Moda sınırları içinde, doğal görünümünüzü modernize edecek ve mükemmel bir şekilde eşleşecek ayakkabı modelini seçmek için hazır mısınız?

İki Tonlu Ayakkabılar

Eğer elbisenin renklerinden biri ayakkabılarda tekrarlanıyorsa ve diğer aksesuarlarınızda ikinci rengi (kırmızı, pembe, sarı veya altın gibi) vurgularsanız birleşik bir görünüm elde edersiniz. Güncel ve modern iki tonlu bir ayakkabı klasik bir abiye ile rahatlıkla eşleştirilebilir.

abiye

abiye

Kırmızı Ayakkabı

Abiye elbiseler tanım gereği parlak ve şıktır, ancak ayakkabı, özellikle parlak kırmızı renk olduğunda, harikalar yaratabilir. Kırmızı aslında bazı moda çevrelerinde tarafsız olarak kabul edilir, bu nedenle gümüş, beyaz, gri, siyah, mavi veya hatta kahverengi abiye modeli ile kombinleme, beklediğinizden daha iyi görünebilir.

Metalik Ayakkabı Modelleri

Aynı renk çizgisinde aksesuarlar ile eşleştirildiğinde altın, gümüş, bronz veya bakır metalik ayakkabılar nötr renk olarak neredeyse abiye elbisenizden daha ön planda olacaktır. Sıradan bir elbiseniz olsa bile metalik ayakkabı modelleri her zaman da biraz gösteriş avantajına sahiptir.

abiye ayakkabı

abiye ayakkabı

Dokulu Ayakkabı

Çarpıcı bir ayakkabı seçimi, görünümünüzü güçlendirebilir. Süet, kadife, nubuk-deri, şeffaf veya desenli deri gibi farklı dokuların hepsi, düz siyah bir abiye giymiş olsanız bile, tüm imajınızı değiştirebilir.

Klasik ve Sade Ayakkabı

Ayakkabı renginizi, abiye rengi ile eşleştirmek veya siyah kullanmak tamamen kabul edilebilir. Sade bir topuklu, stil ve konfor istediğiniz zaman iyi bir seçimdir. Bir bronz veya pudra ayakkabı modelinin bacaklarınızı daha uzun göstereceğine karar verirseniz, biraz dokulu ayakkabı seçmek kombininizi sade ama yine de şık tutmanın güzel bir yoludur.

Leave a Reply