Cepli Gelinlik Modası

En özel gününüzde en şık olmak istemek her gelinin arzusudur. Bu şıklığın yanı sıra modaya uygun olan seçimleri yaparak demode bir stilden uzaklaşmanızda mümkündür. Yeni sezonda gelinlik moda trendleri arasında yer alan cepli gelinlikler hem oldukça cool bir görüntü yaratırken hem de oldukça iddialı ve farklı bir stili yaratıyor.

gelinlik

gelinlik

Cepli Gelinlik Modelleri

Cepli gelinlik modelleri içersinde farklı birçok stil bulunuyor. Eteklerin kloş ve havalı olduğu modellerden son derece sade stillere kadar uzanan bir yelpazeyi bu trend içinde değerlendirebilirsiniz. Tüller, gipürler, kumaş ya da daha birçok farklı seçim ile yerini alan cep modelleri aynı zamanda ön kısmı daha kısa olup arkası uzun olan stillerde de kullanılıyor.

Birçok kişi için gereksiz bir ayrıntı gibi görünen ve gelinlik ve cep uygulamasını birleştiremeyenlerin olması ile daha çok dikkatleri çeken bu stil içinde sizde yer alabilirsiniz. Olumsuz eleştirilerin yanı sıra gelinliklerde uygulanan ceplerin genel olarak gizli cep uygulaması olması sebebi ile bu eleştiriler bir tık geri gitti diyebilirsiz.

gelinlik modeli

gelinlik modeli

Son derece şık ve şaşalı görüntüye sahip olan gelinliklerde de değerlendirilen cep uygulaması özellikle sade ya da daha elbise tarzı olan tasarımlarda dikkat çeken detay olarak yer alıyor. Yeni sezon modasına uygun olan cepli gelinlik uygulamasını üzerinizde deneyerek tercih etmeniz ve buna göre karar vermeniz daha güzel bir sonuç yakalamanızı sağlayacaktır.

Leave a Reply