Kırmızı Ayakkabı Nasıl Kombinlenir?

Kendine güven ve seksi görünümün rengi olan kırmızı; aynı zamanda canlı ve enerjik hissettirmesi ile hemen her kadının dolabında kendine yer edinen ayakkabı renklerinden bir tanesi. Özellikle de stiletto tarzı kırmızı ayakkabılar başta gece davetleri olmak üzere birçok farklı yerde kullanılmaya devam edilmekte. Ancak kırmızı renk doğru kullanılmadığı takdirde ortaya oldukça farklı bir görünüm çıkacağı için kadınların dikkatli olmalarında fayda var.

kırmızı

kırmızı

Kırmızı Rengi Doğru Kombinleyin

Oldukça göz alıcı bir renge sahip olan kırmızının kombini hem kolay hem de zordur. Ancak birçok kadın baştan aşağı kırmızı giyerek çekici bir görünüm elde ettiğini düşünse de son derece yanılıyor. Çünkü böylesine bir kombin giyen kişiyi özensiz ve göz yorucu gösterecektir. Üstelik ayakkabıyı vurgulamayacaktır. Bunun yerine yapılması gereken şey, doğru renk kombinleri ile bu ayakkabının kullanması olacaktır.

kırmızı ayakkabı

kırmızı ayakkabı

Sade ve şık parçalar, kırmızı ayakkabıları daha öncesinde olmadığı kadar şık ve güzel bir görüntüye sokacaktır. Beyaz, krem ya da siyah tonlarındaki renkler ile doğru şekilde kombinlenecek olan kırmızı ayakkabı; giyim parçaları konusunda da oldukça geniş bir yelpaze üzerinden kullanılabilir.

İster dar parça pantolonlar ister etek ya da elbiseler fark etmez; kırmızı renkli ayakkabılar kadınların kendi tarzlarını doyasıya yansıttıkları her türlü parça ile düşünülenin aksine hiçbir sorun yaşanmadan büyük bir keyif ile kkombinelenebilir.

Leave a Reply