Gece Dışarı Çıkarken Hangi Takılar Tercih Edilebilir?

Takılar ve aksesuarlar kadınların gönülden büyük bir tutku ile bağlı oldukları parçalardır. Markaların da kadınların bu konudaki tutkularına olan hassasiyetleri birbirinden özgün tasarımlara sahip olan takıların ortaya çıkmasını sağlıyor. Durum böyle olunca kadınlar artık gündelik takılar ile geceleri kullanacakları takıları birbirinden ayrı tutuyorlar.

özel gün takıları

özel gün takıları

Gündüzleri sade takıları kullanmak isteyen kadınlar gece davetlerinde genellikle ışıltılı takı seçimleri yapmalıdır. Takıların altın olup olmaması tamamen tercih meselesidir. Son yıllarda moda olmaya başlayan gümüş takılar da pek çok kadın tarafından özel gecelerde kullanılmaktadır.

Birden Fazla Takı Nasıl Kullanılmalı?

Uzun boylu olan kadınlar, saç modeli olarak topuz kullanıyorlarsa mümkün olduğunca uzun olan küpeleri kullanmaya özen göstermelidir. Koyu ten rengine sahip olan kadınlar ise renkli taşlardan üretilmekte olan daha gösterişli ve iddialı duruşa sahip olan küpeleri seçebilirler.

takı örnekleri

takı örnekleri

Kadınların büyük bir çoğunluğu gece davetleri için takı seçmek zorunda kaldıklarında her daim farklı takıları bir arada kullanmayı istiyorlar. Fakat bu aşamada yapacakları en ufak bir yanlış ile tüm stillerini kötü bir görünüme kavuşturabileceklerini de unutuyorlar.

Birden fazla takı bir arada kullanılacak ise izlenecek yöntem aslında çok basit. Eğer iddialı görünüme sahip bir takı kullanılıyorsa, bu takının yanına mutlaka sade bir takı yerleştirilmeli. Böylelikle kombinlerinizi bir bütünlük içerisinde tutarak şıklığınızı pekiştirmeye devam edebilirsiniz.