Işıltılı Kıyafetler Nasıl Kombinlenebilir?

Partiler ve özel davetlerde pek çok kadın mümkün olduğu kadar tüm dikkatleri üzerine çekecek kıyafetler arasından seçim yapmak isterler. Söz konusu ışıltılı kıyafetler olduğu zaman yapılacak olan doğru seçimler sonrasında ortaya oldukça etkili sonuçlar çıkmış olacaktır.

ışıltı

ışıltı

Kombini Doğru Tamamlayın

Işıltıyı cekette kullanmak isteyen adınlar, şık fakat çok fazla ön plana çıkmayacak bir görünüm için kombinini sade bir pantolon ile tamamlayabilirler. Ayakkabı tercihi ise sivri burun babetlerin yanı sıra stilettolardan yana da yapılabilir.

Payetler pantolonda kullanılmak istenirse üzerine ipek formada gömlek ya da bluz seçilebileceği gibi blazer ceket modelleri de kullanılabilir. Böylesi bir kombinde dikkat alt kısma yöneleceğinden üst kısımda çok fazla abartılı olmamak şartı ile küpe, kolye gibi aksesuarlar kullanılmalıdır. Bu aşamada önemli olan şey payetin rengine uygun aksesuar seçimi olmalı.

ışıltılı kıyafet

ışıltılı kıyafet

Kadınların büyük bir kısmı payetleri eteklerde kullanmayı tercih ediyorlar. Işıltılı kalem etekler pek çok farklı davet için büyük bir beğeni ile kullanılabilmektedir. Böylesi bir etek kullanılacağı zaman üst kısım için mümkün olduğu kadar basic tarzda bluzlar tercih edilebilir.

Kıyafetlerinin tamamının payetlerden oluşmasını istemeyenler, bunun yerine farklı detayları payetler bulunan kıyafetleri seçebilirler. Bluzun tek kolunda ya da yakasında ışıltı olması, pantolonun ceplerindeki ışıltılar gibi detaylar kadınların özellikle de bu tarz kıyafetleri yeni kullanmaya başladıklarında onlara ciddi anlamda yardımcı olacaktır.

Leave a Reply