Ekose Takım Elbise Nasıl Doğru Seçilir?

Erkekler genellikle gündelik yaşamlarında olmasa da özel gün ve davetlere katılmaları gerektiği zaman takım elbise giymeyi tercih edebiliyorlar. Takım elbiseler erkeklerin daha şık ve zarif durmasını da sağlıyor. Erkek olarak takım elbise seçmek istediğiniz zaman ağırlıklı olarak siyah ve lacivert renklerin yer aldığı takımları tercih edebilirsiniz. Fakat son dönemlerde moda olmaya başlayan ekose takım elbiseleri de bir alternatif olarak seçmeyi deneyebilirsiniz.

ekose

ekose

Fit ve zayıf bir vücuda sahip olan erkeklere çok fazla yakıştığı bilinen ekose takım elbiseler yelekli ve yeleksiz olarak iki ayrı tasarım olarak karşımıza çıkıyor. Dünyaca ünlü moda markaları başta olmak üzere pek çok marka günümüzde ekose takım elbise üretiyor. Ekose takım elbise seçiminde en önemli nokta ise omuzların tam olarak oturmasıdır.

Aksesuar Kullanımını Unutmayın

Geniş omuzlu bir erkek olduğunuzu düşünüyorsanız vatkasız ceketleri tercih edebilir, daha fit bir görünüm elde edebilmek için ise vatkalı ceketleri tercih edebilirsiniz. Bir takım elbisenin en önemli parçasının aksesuar olduğu da unutulmamalıdır. Ekose takım elbiseleri seçerken kullanacağınız aksesuarları da mutlaka düşünmeniz gerekiyor. Kol düğmeleri, şık kol saatleri ve deri bir kemer ekose takımlar ile iyi bir kombin yakalayabileceğiniz aksesuarlardır.

ekose takım

ekose takım

Ayrıca çift yırtmaçlı olarak üretilen ekose ceketlerin daha modern bir görünüm yaratabileceğini de unutmayın. Ekose ceketlerin çift veya tek düğmeli olup olmaması ise tamamen kişisel zevkinize kalmış durumda.

Leave a Reply