Yazlık Kıyafetler Fora!

Yaz aylarının yaklaşmasıyla hepimizi bir mutluluk bir telaş sardı. Havadaki sıcaklığında yükselmesiyle dolaplardan koyu renkli kışlıklar arka raflara kaldırılmaya çoktan başlandı bile. E haliyle yerini de yazlık kıyafetler almaya başladı geçen yıldan kalan kıyafetlerimiz yetersiz görününce haliyle yeni kıyafetler alma eğilimi ve yazın sıcaklığını capcanlı karşılama isteği oluşuyor. Alış verişe çıkacağım ama ne alacağım hangi rengi moda hangisi demode derseniz İşte bu yazın trend renklerini bu yazımızda sizlere sunacağız.

Renk Cümbüşü Başlıyor

Her yılın vazgeçilmez renklerinden beyaz ve siyah yine hayatımızda olacak gibi görünse bile geçen yılın en trend renkleri olan pudra ve kırmızı tonları bu yıl arka planda kalacak gibi görünüyor. Yurtdışında yapılan defileler ve tanıtımlarda bu yıl Lapis Mavi,Aqua Mavi, denim mavi,

Elektrik Mor, çuha çiçeği sarısı ve parlak pembe gibi renkler hakim olsa bile Ünlü renk araştırma firmalarından Pantone 2017 yılının rengini yeşil olarak belirledi. Doğada en çok tonu bulunan renk olan yeşil doğada sık rastlanan bir renk olduğu için ton seçmemizde büyük kolaylık sağlayacağı gibi birçok renklerle de kombin yapabileceğimiz bir renktir. Yeşil rengi insanı dinlendirir stresini azaltır. Yaşamı, gençliği, yenilenmeyi, ümitleri ve dinçliği simgeler. Bu yüzden bu yazın dünya genelinde yaşanan tatsız olaylar yüzünden yıpranan psikolojimizi biraz olsun rahatlatacak gibi görünüyor. O zaman hadi gönül rahatlığıyla alışverişe çıkabiliriz.

Leave a Reply