Vazelin ile Gelen Doğal Güzellik

Vazelini cilt güzelliğinde kullanarak teninizin daha bebeksi görünmesini sağlarsınız. Makyajınızın daha kalıcı olmasını istiyorsanız makyaj altı olarak vazelini az miktarda yüzünüze sürün ve makyajı daha sonra yapın. Makyajınızı çıkarmak için de vazelin kullanabilirsiniz. Gözenekleri açacağı için cildin nefes almasını sağlar.

Vazelinin ile İpeksi Bir Ten

El ve ayaklarınıza vazelin sürerseniz, yumuşacık olduğunu görürsünüz. Düzenli olarak her gece ayağınıza vazelin sürün ve çorabınızı giyin. Ayaklarınızda nasır varsa kısa sürede yok olur. Aynı şekilde ellerinize sürüp, öyle yatarsanız ellerinizin yumuşacık olduğunu göreceksiniz. Kuruyan ve çabuk çatlayan dudaklarınız için düzenli olarak vazelin kullanın.

Vazelin ile parfümünüzü daha kalıcı hale getirebilirsiniz. Parfüm sıkmadan önce boynunuza hafif vazelin sürün ve daha sonra parfümü sıkın. Haftada bir dudaklarınıza peeling yapabilirsiniz. Bir çay kaşığı vazelin için bir çay kaşığı toz şeker ilave edin ve bu karışım ile dudaklarınızı ovun. Haftada bir olarak uygulayabilirsiniz.

Vazelin içine bir miktar zeytinyağı katın ve soğuk havalarda cildinize sürün. Cildi koruyacağı gibi çatlamasını da önler. Vazelin ile tırnak bakımı da yapabilirsiniz. Tırnaklarınızın kenarlarına vazelin sürerseniz tırnaklarınızın daha güçlü olacağını keşfedersiniz. Bebeğinizin tenine de düzenli olarak vazelin sürerseniz bebeğinizin tenini korursunuz. Vazelin doğal nemlendirici olduğu için cildinizi her gün nemli tutar ve cildin kurumasını önler. Yaz ve kış ayında rahatça kullanabilirsiniz.

Leave a Reply