Kalın Kaşlara Nasıl Sahip Olunur? 

Yüz ifadesi adına oldukça büyük bir öneme sahip olan kaşların bundan dolayı mutlaka çok dikkatli bir şekilde şekillendirilmesi gerekmektedir. Son dönemlere bakıldığında ise yay gibi ince kaşların yerini kalın ve doğal kaşlar aldı. Fakat bazı kişiler ne kadar istese de arzu ettikleri gibi kalın kaşlara sahip olamıyor. Halbuki kalın kaşlara sahip olmak için önemli olan şeylere dikkat etmek yeterli olacak.

kaş trendi

kaş trendi

Kaşlarınızı Almamaya Özen Gösterin

Kalın kaşlara sahip olmak isteyen kadınların ilk aşamada kaşlarını almamaları gerekmekte. İlk başlarda kaşlar çok dağınık bir görüntüye sahip olabilir ancak bu esnada sabırlı olunmalıdır. Böylece seyrek kaşlar kalınlaşmaya başlayacaktır.

Vitamin veya Serum Kullanın

Şimdilerde kaşların hızlı ve sağlıklı şeklide büyümesi adına hazırlanmış olan pek çok farklı serum ve vitamin bulunmakta. Böylece kaşların ihtiyacı olan şeyler onlara verilmiş olacak ve büyümeleri hızlanacaktır.

kalın kaş

kalın kaş

Kaş Kalemi ile Boşlukları Doldurun

Kaşlar büyümeye başlarken aralarda dökülmelerden ya da yerine çıkmayan kaşlardan ötürü boşluklar oluşabilir. Bu aşamada kaşların rengine uyacak olan bir kaş kalemi ile doğru şekilde doldurmak gerekmektedir.

Kaşlarınızı Jel ile Sabitleyin

Kaşlar uzarken dağınık bir görünüm ortaya çıkabilmektedir. Bunların sabitlenmesi adına ise kaş jelleri kullanabilir. Kaş jelinin uygulanmasından sonra kaç fırçası aracılı ile üzerinden geçirilerek ortaya çıkan parlak görüntüden kurtulup doğal görüntüye erişilmiş olacaktır.

Leave a Reply