ING Müşteri Hizmetleri

ING Bank, 17 Aralık 2007 yılında Oyak Bank’ın ING Grubu’na satılmasıyla kurulmuştur. 7 Temmuz 2008 tarihinden beri ING Bank, ülkemizin bireysel ve kurumsal bankacılık alanında hizmet veren en iyi bankaları arasında yer almaktadır. ING Bank, “Eski köy yeni adet” sloganıyla hizmet vermektedir. Para transferlerinde gerektiği zaman girmeniz gereken ING Bank SWIF kodu “INGBTRIS” olarak ortaya çıkmaktadır.

ING Bank, Türkiye’de adını duyurmuş olan gözde markalardan biri haline gelmiştir. Düzenlediği yararlı kampanyalar, güncel müşterilerinin yüzünü güldürebilecek olan faiz oranları ve daha pek çok farklı avantajı sunan ING Bank, Türkiye genelinde toplam 275 şubesiyle hizmet vermektedir. ING Bank’ın 1615 adet ATM’si de bulunmaktadır.

Kesintisiz ING Bank Müşteri Hizmetleri

Uluslararası standartlarda hizmet sunan ING Bank, her yerden hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz bir bankadır. Finansman desteği de sunan ING Bank, müşterilerinin beğenisini kazanmayı başarmış olan en önemli bankalar arasında yer almaktadır.

Müşterilerinin beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda hizmetlerini sürdüren ING Bank, en uygun rakamlar ile hizmet vermeyi hedeflemektedir. Banka bünyesindeki personelleri ile her zaman pratik bir kanalda ve süreçte işlemlerin tamamlanabilmesini sağlar. Küresel finans şirketleri arasında bulunan ING Bank, hisse senetleri dünya borsası içerisinde çok fazla işlem görebilmektedir. Binlerce hissedarı olan ING Bank, çağrı merkezi üzerinden de hizmet vermektedir.

ING Bank’ın çağrı merkezini arayarak telefon bankacılığı hizmetlerinden yararlanabilir, banka ile ilgili istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi de müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. ING müşteri hizmetleri günün her anında ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleridir. Sizler de bankacılık hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak isterseniz ya da bankacılık hizmetlerinden yararlanmak isterseniz https://www.direkbaglanma.net/ing-bank-musteri-hizmetlerine-direk-baglanma.html adresini ziyaret edebilirsiniz.