İnci Boncuk Ve Çeşitleri

Takı yapımı, süsleme çalışmaları için kullanılan inci boncuk çeşitlerini pratik kullanımı sayesinde her türlü amaç için kullanabilirsiniz. En şık ve en güzel inci boncuk çeşitlerini bir arada bulabileceğiniz bu sayfaya dilediğinizce göz atabilirsiniz. Birbirinden farklı renk çeşitliliğinin bulunduğu inci boncuklar hazırlayacağınız tasarımlara harika görünümler kazandıracaktır.

İnci Boncuk Modelleri ve Fiyatları

Çeşitlilik anlamında geniş bir yelpazesi olan inci boncuk modelleri ve fiyatları açısından da oldukça uygundur. Sarıdan maviye, siyahtan beyaza, pembeden turuncuya birçok rengi barındıran inci boncuk çeşitleri her türlü tasarıma uygun olacak şekilde imal edildi. Mat görünümüyle veyahutta parlak duruşuyla göze çarpan inci boncuk çeşitlerini tasarımlarınız da ön planda tutabilirsiniz. Alternatif tercihlerinizi arttırmak amacıyla altın ve gümüş görünümlü inci boncuk modellerini de tercih listenize ekleyebilirsiniz. Farklı şekillerde üretimi yapılan boncuklar, inci boncuk, yarım inci boncuk ve şeritli inci boncuk olarak üçe ayrılır.

Yarım İnci Boncuk

Özellikle kumaş süslemelerinde kullanılan yarım inci boncuk birçok ünlü moda tasarımcı tarafından tercih edilmektedir. Büyük, küçük ve orta boy olmak üzere farklı boyutlarda üretimi yapılan yarım inci boncuk, düzgün kesimi sayesinde kumaş üzerinde kaliteli bir görünüm sergileyecektir.

Yarım İnci Modelleri

Yarım inci modelleri, renk bakımından yarım kesik inci krem, yarım kesik inci beyaz ve yarım kesik inci siyahından oluşuyor. Yarım inci modelleri, şekil itibariyle, sıralı şerit kesik yarım inci, çift sıralı şerit kesik yarım inci olarak üretilmiştir. Yarım inci boncuk modelleri ve fiyatları sayfamızda özellikleriyle beraber detaylı bir şekilde paylaşılmıştır. Her tasarım için uygun fiyata sahip olan yarım inci modelleri çeşitli kullanım  alanlarına da sahiptir.

Yarım İnci Modelleri Kullanım Alanı

Takı tasarımı ve kumaş üstü süslemelerinin yanı sıra kullanım alanı bakımından da çeşitlilik göstermektedir. Taş süsleme, bebek şekeri hazırlama, lavantalı süsler hazırlama, nişan ve nikah şekeri hazırlama, sünnet şekeri hazırlama, kına süsleri hazırlama gibi birçok kullanım alanı bulunmaktadır. En can alıcı inci boncuk modelleri ve fiyatları yarattığınız şık tasarımlar için kazançlı bir dönüşüme sebep olacaktır.

Telefon kılıfı, cüzdan ve çanta süslemelerinin tasarımında da kullanılan inci boncuk modelleri düşük fiyatlı olması açısından size kazançlı bir alışveriş fırsatı sunmaktadır. Siz değerli müşterilerimize ilham kaynağı olan süsleme malzemeleri, kullanımının pratik ve kolay olması bakımından da büyük avantaj sağlayacaktır.

Şeritli İnci Boncuk Modelleri

Siz değerli müşterilerimiz tarafından her dönem büyük beğeni toplayan şeritli inci modellerinde kaliteden ödün vermemekle beraber ebat ve renk olarak da çeşitliliği arttırmaktayız. Rahatlıkla kullanmanız için çift şerit ve tek şerit halinde de tasarımı yapılmış bir şekilde sayfamızda sizlere sunmaktayız. Ham maddesi dayanaklı ve kaliteli bir malzemeden üretilmiş inci boncuk ürünlerimiz, hafif olmasının yanı sıra düşük fiyatı ile de ön plana çıkmaktadır.

Yapıştırılarak veyahutta dikilerek kullanılan şeritli inci boncuk modelimiz akrilik malzemeden yapılmıştır. Rulo halinde satılan şeritli inci boncuk modelleri 8 mm ile 4 mm arasında birbirine bağlanmış incilerden oluşur. Daha çok krem ve beyaz renkleri tercih edilmektedir. Bir adet ruloda 4 mm için 46 metre bulunurken 8 mm için 23 metre bulunmaktadır. Şeritli inci modelinin bir başka kullanım alanı el işi oyalarıdır. Şerit inci oyası olarak da nitelendirilen tığ oya işinde, şerit inci boncukları her renk ile harika ve kolay bir şekilde kendi tasarımınızı oluşturabileceksiniz. Simli ipler, havlu, yazma, çarşaf kenarları ve dantel ipleri gibi kumaş üstüne rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ürünler için https://www.hobidunya.com/boncuklar/inci-boncuklar tıklayın.