Burç İstanbul Projesi Detayları

İstanbul’un şehir merkezine ve ana ulaşım yollarına yakın olan gayrimenkuller, uzun yıllardır yatırım değerini yükseltmeye devam ediyor. Prestij kazanmaya devam eden projeler, satış ve kiralama değerinde de sürekli olarak hızlı bir şekilde artış kazanmaktadır. Konutlara yatırım yapmak isteyenlerin yeni gözdeleri arasında Burç İstanbul projesi yer alıyor.

Daire Seçenekleri

Beylikdüzü bölgesinde toplu taşımaya ve ana ulaşım hatlarına yakın konumda olan Burç İstanbul projesi, daire sahibi olanlara farklı opsiyonlar ve avantajlar sunuyor. 2+1 olarak tasarlanan lüks dairelere başvuran kişiler aynı zamanda ihtiyaç duydukları durumda başvuru yaparak isteklerine bağlı bir biçimde 3+1 olarak dairelerini genişletebilme imkanına da sahipler.

burc-istanbul

Yalıtım Sistemi ve Merkezi Yakınlık

Önemli bir bölgede yer alan Burç İstanbul evleri metrobüs duraklarına ve E-5’e yakınlığı ile ilgi çekiyor. Beylikdüzü için ulaşım sorunu yaşayanlara iyi bir alternatif sunmakta olan Burç İstanbul projesi ısıtma ve soğutma konusunda da en yeni teknolojilerden yararlanıyor. VRF teknolojisi ile dizayn edilen evler yalıtım konusunda en üst düzey konforu sizlere sunuyor.

VRF teknolojisi kullanan daireler hem daha stabil hem de daha uygun fiyatlar ile ısınma ihtiyacınızı karşılayabilmenizi sağlıyor. Akıllı ev sistemi ile donatılan daireler ısıtma sorununa pratik çözümler sunuyor. Ayrıca akıllı ev sistemi olan bu daireler kolay bir şekilde diğer ihtiyaçlarınızı da güvenilir olarak karşılayabilmenizi sağlıyor.

Üniversitelere yakın olan Burç İstanbul evleri Beykent, Fatih ve İstanbul Üniversite’lerine yakınlığı ile dikkat çekiyor. Atatürk Havaalanı’na da yakın olan Burç İstanbul daireleri kısa sürede ihtiyaçlarınızı karşılayabilmenizi sağlıyor.

Türkiye’nin emlak ve konut rehberi olan https://gayrimenkulprojeleri.net/istanbul/esenyurt/burc-istanbul-8-projesi adresini ziyaret ederek Burç İstanbul hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Konut projeleri trendlerini de takip edebileceğiniz adres yeni konutlar ile ilgili haberleri de sunmaktadır.

Leave a Reply