Çorap Bot Trendinden 3 Fark Yaratacak Stil

Çorap bot modelleri bu sezonda kaçınılmazdı ve bunun için tüm markalara teşekkür edebilirsiniz. Evet, pistlere ve ardından da ünlülere en azından birkaç sezonluk bir başlangıç ​​yapmış olan çorap bot trendi, resmen aklınıza gelebilecek her trend perakendeciye damgalandı. Stil gevşek ayakkabı olgusu görünüşte her kıyafete uyarlanabiliyor. Pek çok model var ve işte size 3 öneri:

soket bot

soket bot

  • Soket Çorap Şekilli Topuklu Bot Ayakkabı

Akıcı bir midi boy etek veya elbise ile kombinlenebilecek çok sade veya çok şık çorap bot modelleri mevcut. Parlak taşlar ve aksesuarla süslü bir middle bot akşam davetleri için harika bir seçimdir, sade ve gösterişsiz modeller kalem etek veya döpiyesler ile birlikte ofis kıyafetiniz için şık ve akıllı bir seçim olabilir.

  • Küt Topuklu Çorap Bot Modelleri

Turuncudan fuşyaya, siyahtan sarıya her renk bulabileceğiniz küt topuklu çorap bot modelleri günlük kombinleriniz için harika eşleştirmeler yapar. Ayaklarınızı yormadan istediğiniz kadar şık olabilirsiniz.

parlak bot

parlak bot

  • Parlak Renkli Çorap Bot

Çorap bot modelleri arasında lame, dore, rugan deri tasarımlar oldukça popüler, hem gündüz hem de akşam kullanımları için şık seçenekler sunuyor. Gümüş, altın, bakır tonlarında simli çorap botlar, özel bir akşam organizasyonda dikkatleri toplamak için en göz alıcı modeller.

Sentetik germe malzemelerinden üretilen stil, markaların deri veya süetlerde daha karışık olabilecek (veya en azından daha pahalı olan) renklerle denemelerini ve baskı yapmalarını sağlıyor. Sonuç; hemen her tarza uyacak şekilde zengin renk ve tasarım kalitesi olan botlar!

Leave a Reply