Yeni Sezonda 4 Dış Giyim Trendi

2017 – 2018 sonbahar ve kış sezonu içinde özellikle dış giyim ürünlerinde hangi parçalara, renkler eve hangi desenlere yer vermeliyiz? Konu ile ilgili olarak podyumlardan sizin için belli parçaları belirledik. Yeni sezonun trendi olan dış giyim ürünleri hakkında detaylı olarak bilgi içeren yazımızda aynı zamanda renk ve desenlere de yer açtık.

  1. Şişme montlar

Yeni sezonda özellikle haki ve kahve tonları ile hâkimiyetine devam eden şişme montlar sıcak tutuşu ve soğuğa karşı dayanıklı yapısı ile sokak modasının da vazgeçilmesi olmayı sürdürecek gibi görünüyor.

  • Trençkotlar

Yeni sezonda kemik rengi, bej gibi renkleri ile her sezonun trend parçası olmayı sürdüren trençkotlar, kahve tonlarında ayrılması ile trend dış giyimleri içinde yerini aldı.

  • Yapay Kürkler

Yapay kürkler yeni sezonda dış giyim parçaları arasında yerini aldı. Özellikle kürk detayından uzaklaşan mavi ya da pembe tonları ile kullanılan ürünler trend olan renkler arasında yer alıyor.

  • Maksi Boya Sahip Paltolar

Maksi boyaları ile dikkat çeken uzun paltolar solup pembe, kahve, siyah ve devetabanı rengi ile 2018 kış sezonunda en çok karşımıza çıkacak olan dış giyim ürünleri arasında yer alıyor.

Desenler

Yeni sezonda desen anlamında tam bir patlama yaşanıyor. Çiçek desenlerde geometrik çalışmalara kadar her çeşit deseni dış giyim ürünlerinde görebilirsiniz.