Verilerin Güvenli Bir Şekilde Kurtarılması

Bilgisayarınızın arızalandığı durumlarda içindeki verileri kurtarmanız gerektiğinde bu konuda işini profesyonel yapan Ankara veri kurtarma firması ile çalışabilirsiniz. Bilgisayarınızın içinde bulunan tüm verilerin kurtarılması için firmamızın uyguladığı çeşitli aşamalar bulunuyor. Bu aşamalar sonucunda format atılması gereken bilgisayarınızın içinde bulunan tüm önemli verilerin kurtulması için çalışma yapılır. Verilerinizin kurtulması için yapmanız gereken ilk şey öncelikle başvuru formunu doldurmanız gerekir. Kurtarma talep formunda yer alan adres ve isim bilgilerini girerken hata yapmamanız çok önemlidir. Firmanın uyguladığı katı gizlilik politikası nedeni ile yanlış girişlerden kaynaklanan yanlış isme ya da adrese gönderimlerde başka bir adrese gönderim veya iade yapılmaz.

Veri Kurtarımında Bilinen Adres

Sizin için önemli olan verilerin kurtarılması için büyük bir titizlikle çalışan ve gizlilik ilkesine büyük önem veren Ankara veri kurtarma yaptığı hizmetler sayesinde en çok tercih edilen firmalar arasında yer alıyor. Veri kurtarma talep formunu dolduran müşterilerimiz, ikinci adım olarak karşılarına çıkacak olan müşteri numarası ya da online işlem takip numarasını not almalı ve kargo bilgilerini yardırmalıdır. Firmamıza göndereceğiniz verilerin bulunduğu cihazı güzelce muhafaza edecek hasar görmemesini sağlayacak bir kutuya yönlendirmelerimizi okuyarak koyabilir ve kargoya teslim edebilirsiniz.

Veri Kurtarma Süresi

Cihazınız firmamıza ulaştıktan hemen sonra ücretsiz analiz seçimlerinden en çok 48 saat sonra Express Analiz seçimlerinde ise hemen 2 saat içinde online işlem panelinize detaylı durum raporu eklenir. Analiz sonucunu onayladığı zaman durum raporunda belirtilen süre içinde veri kurtarım işleminiz sonuçlandırılır. Daha sonra Ankara veri kurtarma tarafından kurtarılan tüm dataların tam listesi panelinize bir en kısa süre içinde işlenir. Bu sayede cihazınızdaki verilerin durumunu net bir şekilde görme imkanı bulabilirsiniz. Fakat tüm bu işlemlerin yapılabilmesi için size gelen analiz sonucunu onaylamanız gerekir. Analiz sonucunu onaylamadığınız taktirde tarafınızdan ek herhangi bir ücret talep edilmeksizin ve hiçbir işlem yapılmadan cihazınız tarafınıza iade edilir.

Veri Kurtarma İşleminde Ödeme ve Teslimat

Veri kurtarma işleminiz Ankara veri kurtarma tarafından gerçekleştirildikten sonra panelinize düşen kurtarılan dataların tam dökümünü incelediğiniz taktirde ödeme işlemlerinizi gerçekleştireceğiniz sayfaya geçiş yapabilirsiniz. Ödeme yap bölümünden tüm kredi kartları ile güvenli bir şekilde ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme işlemlerinizi gerçekleştirdiğiniz tarihten itibaren cihazınızın teslimatı gerçekleştirilir. Gizlilik sözleşmesi gereğince 15 gün içinde teslim alınmayan datalar imha edilir ve bildiler ortadan kaldırılır. Bu süre içinde ise yüksek güvenlikli Networktan bağımsız sunucularımızda verileriniz muhafaza edilir.

Veri Kurtarmada Gizliliğin Önemi

İnsanların büyük bir güvenle Ankara veri kurtarma teslim etmiş olduğu verilerin içeriği hakkında hiç kimseye bilgi verilmez ve sizin dışınızdaki kimseye teslim edilmesi söz konusu olamaz. Gizliliğe büyük bir özen gösteren firma, bu tutumu nedeni ile tercih ediliyor. Aynı zamanda aklınıza takılan sorulara cevap bulmak ve bir şeyler danışmak için müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede ürününüzün güncel durumu hakkında sürekli bilgi alma imkanına sahip olabilirsiniz.

Firma Seçiminin Önemi

Verilerinizin güvence altına alınması için işini hakkıyla yapan bir firma ile anlaşmanız çok önemlidir. Verilerinizin hızlı ve güvenli bir şekilde kurtarılması için profesyonel bir şirket ile anlaşmanız gerekir.  Bu verilerin gizliliği ve kişisel bileğilerinizin korunmasına büyük önem veren firmalar aracılığı ile risk altında bulunan verilerinizin kurtarılmasını sağlayabilirsiniz. Güvenilir olmayan firmalara verilerinizi emanet etmemeye özen göstermeniz gerekir. Bu nedenle bilindik ve kendini kanıtlamış bu konudaki başarıları ile dikkat çekmiş şirketlerle anlaşarak verilerinizin kısa süre içinde kurtulmasını sağlayabilirsiniz.

Firma hakkında bilgiyi https://www.goldverikurtarma.com/ankara-veri-kurtarma tıklayarak bakabilirsiniz.