Kıyafet Seçimi ile Beli İnce Göstermek Mümkün mü?

Günlük kıyafetlerin seçiminden özel gün ve davetlerde seçilecek olan giysilere kadar belli noktalara dikkat ederek belin daha ince gösterilmesi mümkün olabiliyor. Bayanların bel oyuntusu giyim için oldukça etkili olan bir nokta olup salaş giyimin dışında bu alanın olduğundan ince gösterilmesi son derece olumlu bir görüntü yaratarak sizi de memnun edecektir.

kıyafet seçimi

kıyafet seçimi

Kıyafette Nasıl Seçimler Yapmalıyız?

Bel oyuntusunu belirtilmenin ve bel kısmını daha ince göstermenin bir yöntemi yüksek belle sahip olan etek ve pantolon seçimlerine yer vermenden geçiyor. Özellikle düşük bel ile yaratılan giyimler hem beli kalın gösterip hem de ilerleyen dönemde bel oyuntusunun kalınlaşmasına sebep olabiliyor.

Bunun yanı sıra A kesime sahip olan etek ve elbiseler de beli ince gösterme konusunda mucizeler yaratabiliyor. Özellikle basen sahibi hanımlar için ayrıca daha kusursuz bir etki yaratmanın da pozitif etkisini taşır. A kesim etek tercihinde bellin ince gözükmesi için üst kısma mutlaka dar ya da tam oturan bir bluz ya da tişört seçilmesi gerekir. Böylelikle bel daha ince bir etkiyi yakalayacaktır.

Ayrıca Peplum ya da panel elbise modelleri de bel kısmının daha ince gözükmesine destek olacak olan giyim stilleridir.

Giyiminiz ile kıyafetinizde bel oyuntunuzun daha ince gözükmesi için aksesuar seçimine de önem vermeniz gerekir. Aksesuarlar da dikkatin başka bir bölgeye yoğunlaşmasına destek olur.

Leave a Reply