Döküm Kalıp Firmaları

Berk Zamak döküm kalıpları, seri üreticiler için büyük kolaylık ve kesintisiz üretim sunmaktadır. Her hangi bir ürünü seri olarak aynı standartlarda üretilebilmesi için eşit ölçülerde olması gerekmektedir.

Berk döküm kalıbı üretim malzemesi ve kalite bakımından ilk tercih ürünleri olmaktadır. Kalıpta kalite ve yüksek verimlilik arayanlar için en güvenilir adres olarak Berk Zamak döküm verilebilmektedir.

Berk Döküm Kalıp Nedir?

Basınçlı döküm teknolojisi kullanılarak üretilen Berk kalıpları sektörde aranan ürünler olarak görülmektedir. Kalıplar kısa sürede yüksek sayıda üretim yapılabilmeyi sağlamaktadır. Bu konuda en güvenilir kalıp temin adresi berkzamakdokum.com olarak hizmet sunmaktadır. Üretiminde bulunan yüksek kalite kalıplara sipariş oluşturarak sahip olunabilmektedir.

Firma kalıpları, Türkiye ve dünyanın pek çok noktasında güvenle alıcı bularak kullanılmaktadır. Zamak kalıp olarak tanınan ürün, birden fazla metalin alaşımından ibarettir. Magnezyum, bakır ve alüminyum maddelerinin belirli ölçülerde kullanılarak elde edilen yeni üründür.

Neden Berk Döküm Kalıpları Seçilmelidir?

Berk döküm, dünyanın en iyi tasarımcıları tarafından geliştirilen kalıp modellerini en uygun teknolojilerle üreterek kullanıma sunmaktadır. Uzun yıllardan bu güne sektöre aydınlatma, elektronik ve otomotiv sektörüne üretimleriyle hizmet sunmaktadır. İmalat parkurunda bulunan ürünler 30 yılı aşkın tecrübe ürünü olarak sektörde alıcı bulmaktadır.

Geleneksel üretim sistemlerini güncel teknolojiye uyumlayarak yoluna devam etmektedir. İhtiyaca göre özel üretimler yaparak evrensel alanda adından söz ettirmektedir. Sektörde bulunan firmalar arasında Berk Zamak Döküm farkını kanıtlamaktadır.

İleri üretim teknolojileri, uzman ekibi ve müşterilerinden aldığı güvenle geleceğine yön vermektedir. Berk Zamak Döküm, yılların deneyimini hız kesmeden gelişen üretim teknolojilerine yansıtmaktadır. Sadece bu nedenle dahi Berk Zamak Döküm kalıpları seçilmeyi hak etmektedir.

Döküm Kalıpların Avantajları

Döküm üretim sistemi teknolojinin en eski tarihli sistemi olarak tanımlanmaktadır. Sektörün öncüsü ise Berk Döküm olarak tanınmaktadır. Firma üretiminde bulunan döküm sistemleri basınçlı ya da sıvı döküm gibi farklı tekniklerle yapılabilmektedir.

Üretimde yönetim şeklini ürün odaklı olarak öne çıkarmaktadır. Bu da doğru hammadde kullanımı, güncel teknoloji ve profesyonel ekip gerektirmektedir.

Döküm kalıp kullanım avantajları;

  • Yüksek kalite hammadde kullanarak üretim,
  • Robotik sistemlerle kesintisiz üretim,
  • Düşük fiyata yüksek işlevli ürün kazanımı,
  • Eritme yöntemiyle tam ölçüde üretim yapabilmek,
  • Evrensel alanda alıcı bularak üretici farkını kanıtlamak olarak ifade edilebilmektedir.

Döküm Kalıp Üretim Yöntemleri Nelerdir?

Berk döküm, imalatında gözlemlenen gelişim süreci döküm sistemlerini de ileri taşımaktadır. Döküm kalıp üretim sistemleri 2 şekilde devam etmektedir. Birincisi İç dönüşüm üretimi ikincisi ise dış dönüşüm olarak tanımlanmaktadır.

Fiziki ve kimyasal olarak geliştirilen sistem iç dönüşüm sistemi olarak bilinmektedir. Biçimlendirme sistemleri ise dış dönüşüm olarak tanımlanmaktadır. Döküm kalıp üretim sisteminde amaçlanan kullanımı kolay ve işlevi yüksek ürünler kazanmak olarak ifade edilmektedir. Kalıp gereksinimi, geometrik olarak zorlayıcı şekillerde görülmektedir.

Berk Zamak üretimi döküm kalıp sayesinde güvenle sürdürülebilmektedir. Kalıp dökümü sıvı metalin belirli tekniklerle işlenmesi yöntemiyle yapılmaktadır. Üretimi yapılan döküm kalıplarda talaş temizleme ve atık düzenleme işlemleri yapılarak ürünler kullanıma sunulmaktadır.

Berk Döküm Kalıp Tasarımı

Üretici firma olarak çalışan Berk Zamak Döküm, sektöre kalite sunmaktadır. Güncel teknoloji sistemleri kullanarak çağdaş üretimler yapmaktadır. Üretim bandında bulunan döküm kalıplar dünyanın her yerinde alıcı bulmaktadır. Döküm kalıp tasarımında uzman ekibi muhteşem tasarımlar geliştirerek üretime sunmaktadır.

Özel üretim ihtiyaçlarında ise müşteri onayından geçen tasarımların üretimini yapmaktadır. Onaylanan tasarım ürünleri üretilerek güvenle kullanıcıya sunulmaktadır. Döküm kalıplar muhteşem kolaylık ürünleri olarak kullanıma sunulmaktadır. Bu da seri üretimde yüksek verimlilik sağlamaktadır.

Türkiye endüstri alanlarında olduğu gibi dünyanın her yerinde otomasyonda büyük etkileşim sağlamaktadır. Seri üretimde kullanılan kalıplar yaygın olarak metal alaşımlı olarak üretilmektedir. Bu da uzun ömürlü kalıplarda uzun yıllar verim alabilmeyi sağlamaktadır.

Döküm Kalıpta Kalite

Berk Zamak Döküm üretiminde bulunan yüksek kalite kalıplar sipariş oluşturarak tedarik edilebilmektedir. Sipariş ürünleri firma güvencesiyle en kısa sürede adrese teslim edilerek kullanıma sunulmaktadır. Döküm teknolojisi sektörde güvenle kullanılmakta ve yüksek ısı gerektiren işlemlerde büyük kolaylık sağlamaktadır.

Özel üretim kalıplarda öncelikle tespit ve analiz işlemleri yapılarak tasarım geliştirilmektedir. Ardından müşteri onayı alınarak kalıp üretimi yapılmaktadır. Döküm kalıpta kalite ve firma güvencesi büyük önem taşımaktadır. Berk Zamak Döküm bu konuda sektörde öne çıkmaktadır.

Berk Zamak Döküm

Berk Zamak Kalıp ve Döküm Ltd. Şti. 1992 yılında kurulmuş bulunmaktadır. Sektöre basınçlı döküm makineleri üreterek giriş yaparak üretimlerine başlamış bulunmaktadır. İlerleyen zaman içinde dökümhane kurarak, parça üretimlerine basınçlı döküm sistemiyle devam etmektedir. Daha sonra ise CNC makinelerinde kalıp üretimi yaparak pek çok ülkeye parça tedariki yapmaktadır.

Çözüm ortakları arasında ABD, İtalya, Almanya, İngiltere ve Rusya sadece bazılarıdır. Ticari faaliyet sınırlarını kaldırarak 7/24  berkzamakdokum.com adresinden ürün ve hizmet kalitesi sunmaya devam etmektedir.

Alüminyum ve zamak kalıplarda öncü olarak çalışan firma işbirliği yaptığı sektörlere ürün ve üretim kalitesini sunarak güven vermektedir. Berk döküm, üretici ve tedarikçi firma olarak müşteri güvencesiyle çalışmaktadır.